Drogi Rodzicu!

Mamo, Tato, Babciu, Dziadku, Ciociu, Wujku, Opiekunie i Wychowawco!

Cieszymy się niezmiernie, że w trosce o wszechstronny rozwój Twojego nastolatka lub nastolatki trafiłeś lub trafiłaś właśnie do nas.

Nasze Dekanalne Duszpasterstwo Młodzieży we Wrocławiu to miejsce i wspólnota, gdzie troszczymy się o młodzież.

Nie jesteśmy tylko urzędem, ale przestrzenią spotkań, przyjęcia i zrozumienia. Wspólnie szukamy Boga i pokazujemy Go innym

Naszą specjalnością jest towarzyszenie młodzieży Archidiecezji Wrocławskiej, bez znaczenia na miejscowość zamieszkania i przynależność do wspólnoty. Razem z wieloma księżmi, siostrami zakonnymi i dorosłymi świeckimi organizujemy wspólną modlitwę, spotkania i wyjazdy. Kalendarium tego, co planujemy w najbliższym czasie znajdziesz TUTAJ.

Jesteśmy tu dla Was. Dla Ciebie i dla Twojej nastolatki lub nastolatka.

Jesteśmy dla każdego młodego człowieka. Jesteśmy dla tych, którym Bóg wydaje się daleki, a Kościół niezrozumiały. Dla tych, którzy chcą poznać fajnych ludzi i przeżyć swoje życie na maksa. Jeśli szukasz wspólnoty dla swojego nastolatka lub nastolatki, która będzie najbliżej Waszego miejsca zamieszkania, to skorzystaj z naszej wyszukiwarki “ZNAJDŹ WSPÓLNOTĘ”.

Ale jesteśmy też dla tych, którzy mają pytania na temat sensu tego, co się dzieje wokół nich, a nie mają komu ich zadać. Już niebawem mamy w planach otwarcie “Pogotowia Duchowego i Emocjonalnego” , gdzie oprócz specjalistów z zakresu psychologii czy terapii mamy także osoby duchowne, księży i siostry zakonne. Mogą oni pomóc Twojej nastolatce lub nastolatkowi, jeśli potrzebuje towarzyszenia i wsparcia w swojej wierze, rozeznawaniu powołania, a także w każdej innej sprawie.

Możesz się także skontaktować z nami bezpośrednio - namiary znajdziesz w zakładce KONTAKT.

Jeśli więc znasz lub nawet masz w domu takiego młodego człowieka i szukasz dobrego miejsca, do którego można go przyprowadzić - zapraszamy!