Co robimy?

Naszą specjalnością jest towarzyszenie młodzieży Archidiecezji Wrocławskiej, bez znaczenia na miejscowość zamieszkania i przynależność do wspólnoty. Razem z wieloma księżmi, siostrami zakonnymi i dorosłymi świeckimi organizujemy wspólną modlitwę, spotkania, wyjazdy. Zdarza się także, że szalejemy wspólnie na imprezach karnawałowych czy tańczymy belgijkę na Ostrowie Tumskim. Wspólnie zwiedzamy świat. Niedawno wróciliśmy ze Światowych Dni Młodzieży w Lizbonie, a teraz przygotowujemy się do Jubileuszu Młodych w Rzymie oraz na ŚDM w Seulu!

DLA KOGO JESTEŚMY?

Jesteśmy dla każdego młodego człowieka.

Jesteśmy dla tych, którym Bóg wydaje się daleki, a Kościół niezrozumiały. Dla tych, którzy chcą poznać fajnych ludzi i przeżyć swoje życie na maksa. Dla tych, którzy mają pytania na temat sensu tego, co się dzieje wokół nich, a nie mają komu ich zadać. Dla tych, którym brakuje dobrego towarzystwa, żeby obejrzeć film albo pograć w planszówki i zjeść dobrą pizzę. Dla tych, którzy lubią chodzić po górach, jeździć na rowerze i pływać kajakiem, a jeszcze nigdy nie robili tego w towarzystwie księdza lub siostry zakonnej. Dla tych, którzy lubią śpiewać na ulicy, którzy chcą zostać wolontariuszami i uczyć się żyć dla innych, i w końcu dla tych, którzy chcą z Bogiem robić różne szalone rzeczy w swoim życiu.
Chodźcie do nas!

Co i jak robimy?

Jesteśmy ze sobą, spotykając się w różnych parafiach archidiecezji wrocławskiej na wspólnej integracji, zabawie i modlitwie. Dbamy o nasz wewnętrzny rozwój, pamiętając o wspólnej Eucharystii i formacji duchowej, ale także o dobrym czasie, który upływa nam na ciekawych rozmowach i planszówkach przy herbacie. Czasem jeździmy na wycieczki i warsztaty, i w ogóle robimy różne ciekawe akcje

Poza tym dbamy o organizację i wsparcie małych i dużych wydarzeń dla młodych w naszej archidiecezji

Szczególnie troszczą się o nas Arcybiskub Józef Kupny oraz Biskup Jacek Kiciński OMF i Biskup Maciej Małyga.

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży Tworzymy także z księżmi z archidiecezji wrocławskiej, w szczególności z dekanalnymi duszpasterzami młodzieży, a także z zakonami żeńskimi i męskimi z naszej archidiecezji.

Zobacz co robimy >

Jak do nas dołączyć?

Po prostu przyjdź na spotkanie! Nie prowadzimy żadnych zapisów ani rekrutacji. Czekamy na Ciebie! Jeśli masz jakieś pytania możesz skontaktować się z nami poprzez Messengera, zapraszamy też na nasz fanpage: