Pogotowie duchowe i emocjonalne

W DOMu Diecezjalnego Duszpasterstwa Młodzieży we Wrocławiu przygotowujemy przestrzeń profesjonalnego wsparcia psychologicznego i duchowego dla młodzieży.

Dostrzegając aktualne potrzeby młodzieży oraz widząc często szukających pomocy rodziców, ruszamy z projektem wsparcia młodych ludzi przez profesjonalnych specjalistów z zakresu psychologii i duchowości.

Jesteś dla nas ważna! Jesteś dla nas ważny! Dlatego w naszym „bezpiecznym kącie” spotkasz osoby, które w pełnej akceptacji i zrozumieniu, bez osądzania, niezależnie od Twoich poglądów udzielą dobrej i życzliwej pomocy.

A więc, jeśli potrzebujesz pomocy/ratunku, zmagasz się z czymś i chcesz z kimś porozmawiać to nasz czas jest do Twojej dyspozycji.

Oprócz specjalistów z zakresu psychologii czy terapii spotkasz w naszym gronie także osoby duchowne, księży i siostry zakonne. Będą towarzyszyć tym wszystkim, którzy potrzebują towarzyszenia i wsparcia w swojej wierze, rozeznawaniu powołania, a także w każdej innej sprawie.

Konsultacje będą bezpłatne.

Na pierwsze spotkanie musisz zabrać ze są wypełnione oświadczenie, które znajduje się poniżej do pobrania.

Jesteśmy dla Ciebie!

Jeśli potrzebujesz pomocy już teraz, skontaktuj się z ks. Piotrem Rozpędowskim, tel. 506 844 159, duszpasterz@ddm.wroclaw.pl